poniedziałek, 28 lutego 2011

-2

w Gdańsku chłodno. nadal jestem chora, ale bez marudzenia biorę się za pisanie. pod koniec tego tygodnia muszę odnaleźć się jakoś w Bibliotece.
mam ochotę na rybę wędzoną, muszę zejść na dół do rybnego. dawno nie byłam nad morzem, ostatnio w czwartek. mam wrażenie, że minęły całe tygodnie.
chciałabym zrobić faworki, ale nigdy nie miałam okazji nauczyć się tego od mojej babci, a faworki są skomplikowane i trudne. kiedyś zrobię, nie wiem czy w tym sezonie ;)
zawsze można kupić, za 30zł/kg.

znalazłam ładowarkę do baterii aparatu, ale aparat mi się gdzieś zapodział.
bardzo chciałabym Wam pokazać genialny lakier do paznokci, ale trudno jest uchwycić jego kolor. pokazywanie lakieru i pisanie, że w rzeczywistości kolor różni się, jest trochę bez sensu. w każdym razie, kolor jest zimny. niebiesko-turkusowy, z genialnymi drobinkami niebiesko-zielono-jasnymi. w świetle dziennym jest po prostu niebieski, ale w sztucznym - och. idealny. szkoda, że jest go tak mało w buteleczce. właśnie czegoś takiego szukam na lato. kiedyś miałam taki lakier z essence, chyba z jakiejś limitowanki (bo teraz podobny jest tylko z serii antybakteryjnej coś tam show your feet) carribean sea. ten, który mam na paznokciach jest ciemniejszy, bardziej intensywny i ma inne drobinki.
Golden Rose Classics 140, bo o nim mowa, wygląda inaczej w buteleczce, spodziewałam się gorszego efektu ;) Naprawdę miło mnie zaskoczył, zwłaszcza, że to pierwszy lakier z tej serii. Muszę kupować więcej mniejszych lakierów. Tzn nie kupować dużych szalonych, tylko duże butelki używanych przeze mnie kolorów, a małe tych nietypowych (w moim przypadku, kolory stonowane, kolory ziemi i błota stoją i się kurzą, może powinnam się ich pozbyć?).

A teraz wyjmę z piekarnika ciasto czekoladowe.
W ramach zrzucania masy, które już bardzo wkrótce ;)

1 komentarz:

  1. skąd ja znam-zjadanie ciasta, w ramach zbliżającego się zrzucania masy ;D
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...