wtorek, 1 lutego 2011

odzyskiwanie danych, kasza gryczana i weekend poza miastem

utracone (w wyniku własnej głupoty) dane odzyskałam dzięki programowi TestDisk
nadal szukam pracy magisterskiej pośród plików, ale jestem dobrej myśli. tak czy siak, w lipcu będzie już po wszystkim. wystarczy ją tylko napisać i obronić.
próbowałam wielu programów, wersji scrackowanych i innych pirackich full wersji z dodatkami. NIC mi nie pomogło, tylko ten niepozorny program. genialny. i super.

komputer personalizuję powoli, bardzo powoli.

nigdy nie lubiłam kaszy, ale tym razem może polubię. jest całkiem smaczna. oczywiście jest od cholery rodzajów, ale zaczęłam od gryczanej. zatopiona w sosie pomidorowym mniam. ja w ogóle uwielbiam pomidory. mam obsesję na punkcie smaku pomidorowego.

weekend poza miastem zbliża się. nie mamy śpiwora, ja mam jakiś problem z pęcherzem i zatokami jak zwykle i wiele jest czynników przeciw, ale nie odpuszczę. nie mam w trójmieście żadnych znajomych, z nikim się nie spotykam i do nikogo nie mówię więcej niż poproszę 2 kg ziemniaków (czujecie klimat). znajomi znajomych znajomego są dobrą okazją do kontaktu z ludźmi. jacykolwiek by oni nie byli. nie mam jakiegoś ciśnienia, ale to dlaczego nie mam ciśnienia na ludzi, to jest już totalnie inna sprawa. dużo można powiedzieć na ten temat, może kiedyś zastanowię się nad powodem i jakoś to naświetlę.

próbuję sobie przypomnieć nazwę filmu, w którym chłopak zatrzymujący czas pracował w supermarkecie. tzn film był o miłości itd, ale tytuł ani reżyser mi się nie nasuwają, jak to zwykle bywa.

układamy puzzle, czytamy mordiego (słodkiego cukiereczka), robimy pompki, przysiady i wyciskamy 4kg na klatę ;)))))))))))

jesteśmy najlepsi.

nie mogę znaleźć moich szachów, pewnie zaginęły w jednym z miliona pudeł rozrzuconych po całym kraju. nie wiem. a kiedyś przecież byłam dobra w te klocki. może kupię sobie nowe. takie o, treningowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...