wtorek, 24 maja 2011

42-200 i kod rabatowy

przyjechałam, jeszcze się nie przestawiłam na częstochowskie funkcjonowanie, więc blog też kuleje i kuleć będzie, bo magisterka in progress. w czerwcu muszę jechać do krk oddać to cholerstwo. jestem zestresowana i muszę się na spokojnie zastanowić nad odpowiedzią na TAGa (dziękuję bardzo Dziewczyny, na pewno na niego odpowiem!!:)
byliśmy dzisiaj w fashion housie w jaworznie na małym shoppingu z rodzicami. och, gdyby nie to, że jestem teraz w stanie maksymalnej otyłości wielorybniczej to bym kupiła różne ciuchy, a tak to tylko trochę nieśmiało jakieś rzeczy, w które się ledwo mieszczę, ale za 2 tygodnie już powinny być dobre, bo pożyczyłam od mamy karnet open na fitness i idę na basen i z Muchą będziemy spacerować. tylko roweru tu nie mam żadnego działającego, szkoda.. ale nieważne.
życzę Wam cudownych, słonecznych dni. do zobaczenia, usłyszenia i przeczytania wkrótce :))

ps. przymierzam się do kolejnego zamówienia na iherb.com - w związku z tym, że ja już nie mogę skorzystać z 5$ zniżki (przy pierwszym zamówieniu), pomyślałam, że może Wy możecie. kolejny coupon code :) yay! oto jest kod rabatowy, czy zniżkowy, promocyjny.. jak zwał, tak zwał :) płacicie 5$ mniej, czyli właściwie pokrywa to koszty przesyłki 4$ i trochę.
kosmetyki są świetne, ja zostanę stałą klientką :)) tylko nie wykupcie mi wszystkich maseczek queen helene ;) no i zostawcie jakieś pędzle z eco tools :D

-5$ od pierwszego zamówienia na iherb.pl przy użyciu kodu OCU232

2 komentarze:

 1. hahaah jak weszłam na iherb.pl to się zastanowiłam, co tam mogę kupić :P:P:P GILOTYNĘ???

  iherb.com ;)))

  dzięki za kod!

  masek Ci nie wykupie, bo jednej nie mogę zmęczyć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. hahaha, z rozpędu mi się napisało "pl" ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...