niedziela, 30 grudnia 2012

z pamiętnika ornitologa amatora..

Photobucket

Photobucket

Photobucket

karmnik czeka na zainstalowanie, już po nowym roku nastąpi przyczepienie konstrukcji do stelaża (balustrady). dokarmiacie ptaki? dokarmiajcie. odpowiedzialnie i konsekwentnie. nie zapominajcie o świeżej wodzie. to towar deficytowy zimą.
ptaki są takie ekscytujące. piękne i potrafią latać.

instagram | twitter | bloglovin'

10 komentarzy:

 1. OMG.. jak mi bardzo brakuje dokarmiania sikorek słoninką.. Ptaszki miały pełne brzuszki a moja kocinka darmowy teatrzyk :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mój tata dokarmia wróble przez cały rok :)

  a ptak ze zdjęcia cudny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiem, że dokarmia. rozmawiałyśmy o tym kiedyś. to dobrze.

   cudny jest, no i nawet udało mi się zrobić zdjęcie, bo wiesz jak to jest - zawsze jak jest coś do sfotografowania to aparatu nie ma.

   Usuń
  2. albo obiekt się płoszy :D

   Usuń
 3. U mnie w domu rodziców sikorki robią sobie często party na balkonie, mama ja dokarmia a one w zamian ślicznie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny:) moi teściowie na drzewie mają domek dla ptaszków i nawet sobie zamieszkały tam sikorki - jeżeli dobrze rozpoznaję ptaszki;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokarmianie jest super, ale nie jak sąsiad/ka wyrzuca coś przez okno i zlatuje się stado drących dzioba mew, które sra na potęgę po świeżo umytych na święta oknach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)