czwartek, 14 listopada 2013

uczuliła mnie maseczka | rilanja vital antifalten-maske

Cześć Dziewczyny,

Godzinę temu wrzuciłam na instagram maseczkę, chwilę później wrzuciłam ją na twarz, a potem szybką ją zmywałam, bo oczywiście mnie uczuliła. Zaczerwienienie, szczypanie, dyskomfort. Wiadomo. Ratuję się wodami termalną Avene i winogronową Caudalie. Polecam. Dam znać co się dalej wydarzy, nadal mnie boli twarz ;)

Zawinił ten produkt: Rilanja Vital Antifalten-Maske mit Mandelol und Sheabutter.


Maseczka jest podwójnie pakowana, co widać na zdjęciu 2 x 7,5 ml. Bardzo dobrze się ją nakłada, jest kremowa, ale puszysta. Pachnie delikatnie, ładnie. Myślałam, że może być nieco za bogata, ale okazuje się, że skończyła się dla mnie tragicznie. Zdjęcie ze składem wkleję jak się wyrobię jutro, ale uzupełnię. Tymczasem jeśli macie ochotę ją kupić to weźcie pod uwagę, że u naczynkowca się nie sprawdziła.

Miłego wieczoru, buziaki!
Jutro szalony dzień, dużo pracy przez większość doby, a nawet kilku najbliższych.

Stri

6 komentarzy:

  1. :(( Niedobra, przebrzydła maseczka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Update: termalna woda Avene & grape water Caudalie pomogły. Dodatkowo ukoił krem na naczynka YR. Dziś jest juz normalnie, ale trauma pozostaje.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...