niedziela, 28 września 2014

spice girls były najlepsze

niedziela rano. śniadanie, maseczka, włosy i do pracy. dzień dobry :)


delikatnie i w latach 90-tych.

stri

8 komentarzy:

 1. Nie wiem czy najlepsze, ale dobrze wykorzystały swój czas. Ja tam akurat za nimi nigdy nie szalałam, słuchałam czego innego, ale fakt faktem, że kobitki odrobiły lekcję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam, że chciałam mieć buty na koturnie tak bardzo bardzo! Były spoko, teraz już nie ma takiej muzyki. Wszyscy są nago albo się sprzedali, nikt nie umie śpiewać. Chodzi mi o mainstream, jakoś inaczej kiedyś było.

   Usuń
 2. do tej pory kobitki trzepią niezłą kasę na swojej sławie :) Mel B jest w tym roku w panelu sędziowskim w brytyjskim x-factorze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mel B sie zajmowała fitnessem i miała swój program reality show w tv kilka lat temu pamiętam..

   Usuń
 3. Zdecydowanie jestem w drużynie Backstreet Boys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero niedawno zaczęłam swiadomie zapoznawać się z BB i N'sync.
   Idę scierać kurze kręcąc obolałym ciałem do tearing up my heart :D

   Usuń
  2. BB love, a NSync to było wydarzenie życia kiedyś. Zdecydowanie, nie ma się czego wstydzić. Kiedyś śniło mi się, że jestem na koncercie BB (może dlatego, że non stop katowałam kasetę VHS z nagraniem z koncertu walentynkowego z Niemiec) i obudziłam się z płaczem, bo właśnie AJ miał mnie pocałować na przywitanie na backstage'u. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

   Usuń
  3. Mi się ostatnio śniło że byłam Darią Morgendorffer i był ze mną Trent, który kupował swojej siostrze w prezencie świątecznym beauty blender.

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...