czwartek, 11 grudnia 2014

holosie dwa

Mój Słomkowy Mikołaj :* podarował mi dwa holosie! 503 O w bombkę i 502 Figa z makiem były na mojej lakierowej wishliście długo, a teraz są w mojej torebce (noszę je ze sobą od wczoraj, zapomniałam wyciągnąć i ustawić w lakierowej szafie). Colour Alike kojarzą mi się ze Słomką, ja sama jeszcze jestem przed pierwszym zamówieniem..


.. gdybym miała decydować dziś.. powstrzymałabym się i poczekała co przyniesie 2015 rok. Coraz bardziej wymagająca jestem. Nadal zastanawiam się nad Full Exposure, bo -20% w Sephorze, ale nie mogę usprawiedliwić 180 zł na cienie. No nie mogę, bo Sleeków mam tyle, że powinno się mnie wysłać na odwyk. Mhm, tak.

Co u mnie? 12 godzin w pracy dziennie codziennie oprócz niedzieli, w niedzielę 10.. a w połowie stycznia znowu będę bezrobotna. Szałowo. Spać mi się chcę, jestem zmęczona, no i problemy zdrowotne mnie dopadły na różnych frontach. Od kilku dni wypisuję kartki świąteczne. Szał jakiś, nie mogę skończyć. Dziś nie jest najgorszy dzień, bo świeci słońce. W oddali, ale zawsze. Nastroje są.. próbuję myśleć pozytywnie, ale jestem w stanie myśleć tylko o tym, że za 2 tygodnie Święta, wyłączę telefon i będę spać. Tak, proszę.

Muszę zmienić dietę, bo za 10 lat będę wrakiem. Tyle rzeczy miało być, a nie jest, ale to nie jest tak, że miniony rok był kiepski. Nie był ani trochę! :)

a co Was? tęsknię! codziennie mam ze sobą komputer, ale niedoczas robi swoje. nie wyrabiam się.
buziaczki,
Stri

4 komentarze:

 1. Bezrobotna Stri? Why? Pracujesz tylko sezonowo? Dobrze będzie! :* Życzę Ci miłej pracy Kochana, ja też ostatnio dużo pracuję, ale dzięki temu mogę pozwolić sobie na wiele wiele więcej, wszystko ma swoje plusy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. my dziś przylatujemy z Viki do Polandii :)
  naprawdę musisz odpocząć :*

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie równie wariacko jak i u Ciebie. Od stycznia czeka mnie miesięczne udowadnianie "wszystkim świętym" swojej zawodowej wartości. Zachciało mi się zmian, chyba z braku adrenaliny, to teraz będę jej miała w nadmiarze ;)
  Ściskam i pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja aktualnie jestem bezrobotna :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...