środa, 24 sierpnia 2011

fundacja centaurus. ratujmy konie.

Dalia ma mało czasu.Dalie znaleźliśmy u handlarza kilka dni temu. Stare blizny na głowie, ropiejąca rana na przedniej nodze, paszport Klubu Wyścigów Konnych. Nie miała Dalia szczęścia.. Po nieudanej karierze wyścigowej rozpoczęła krótką karierę konia rodzinnego - również bez większych sukcesów. Wysoka, kanciasta, bez dobrego pochodzenia ani pięknego ruchu nie stanowiła specjalnej atrakcji dla nowych nabywców. Szybko pozbyli się konia - wszak zwierzę woła jeść. A to znowu kosztuje... Aby było dyskretnie, Dalia została w nocy załadowana przez lokalnego handlarza i pojechała „na wypas” - aż osiągnie maksymalną dla siebie wagę.

Tu ją znajdujemy, pośród wielu innych koni. Stoi w ciemnym i okratowanym boksie w końcowej oborze. Przykleja chrapy do krat i wpatruje w nas wielkie ślepia. Jest bez szans. Na cokolwiek.

Prosimy o pomoc o ocaleniu Dalii. Potrzeba 2200 zł aby wykupić ją od śmierci. Mamy czas do 28 sierpnia.

Dalia może trafić do stada 300 ocalałych koni Fundacji Centaurus, otrzymać opiekę, utrzymanie i godne życie do końca swych dni - jeśli tylko ocalimy jej życie. Bez Was nie damy rady. Prosimy o pomoc.


Jeśli nie jest Ci obojętny los Dali, możesz wesprzeć jej ratowanie dokonując darowizny z tytułem „Dalia”

Zachęcam do rozważenia adopcji wirtualnej, to świetna sprawa i dobrze zainwestowane pieniądze.

2 komentarze:

  1. nie mam wybranego produktu, który mnie najbardziej interesuje. Paletki Sleek, bazy pod cienie, tusz do rzęs, lakiery do paznokci.. Może napisz co masz do zaoferowania tak będzie prościej się dogadać. Lepsza komunikacja będzie przez e-mail, więc czekam na wiadomość : karola4@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. kurczę, aż się serce kraje - nie rozumiem ludzi, którzy w ten sposób traktują zwierzęta

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz, wszystkie bardzo mnie cieszą! Jednak te, zawierajace autoreklamę będą usuwane. Jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie - poświęć kilkanaście sekund i napisz na strilinga@gmail.com

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, wieczoru lub nocy ;)

i hope you will also like

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...